Тел: -86 0731 83889629-
EN
сите категории

Дома> За нас > сертификати

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Корпа за мраз

Тел: -86 0731 83889629-

Моб: 86 13548954520

Е-пошта: [заштитена по е-пошта] | [заштитена по е-пошта]

Skype: changshafriend.тестер

Whatsapp: 86 13548954520

сертификати
  • Сертифицирање на системот за управување со квалитет

    Сертифицирање на системот за управување со квалитет

  • Quality Health and Safety System Certification

    Quality Health and Safety System Certification

  • Environmental Management System Certification

    Environmental Management System Certification