Тел: + 86 15116400852
EN
сите категории

Дома> Контактирајте нѐ

Контакт информации

Changsha Friend Experimental Analysis Instrument Co., Ltd.

Контакт Име:АНА БИН

Тел: + 86 15116400852

Моб: + 86 15116400852

Е-пошта:[заштитена по е-пошта]
[заштитена по е-пошта]

Skype:changshafriend.тестер

Whatsapp:+ 86 15116400852

адреса: 5# Панпан патот, економска и технолошка развојна зона Чангша, град Чангша, провинција Хунан, Кина

Контактирајте нѐ

мапа