Tel: + 86 15116400852
EN
Të gjitha kategoritë

Shtëpi> Pyetjet e shpeshta

NA KONTAKTONI

Koshi i akullit

Tel: + 86 15116400852

Mob: + 86 15116400852

E-mail: [email mbrojtur]

Skype: changshafriend.testues

Whatsapp: + 86 15116400852

Pyetjet e shpeshta
 • Q

  Dorëzimi ?

  A
  Biznesit ditë 25
 • Q

  Mënyra e transportit ?

  A
  Transporti, transporti tokësor, transporti ajror dhe dërgesa e shpejtë janë të gjitha të pranueshme
 • Q

  Metoda e pagesës ?

  A
  T / T OSE L / C
 • Q

  Mënyra e paketimit ?

  A
  Paketimi i kartonit të fortë ose paketimi prej druri duhet të plotësojë kërkesat e eksportit