Tel: + 86 15116400852
EN
Të gjitha kategoritë

Shtëpi> Rreth nesh > Avantazhin tonë

Avantazhin tonë

Avantazhin tonë

1. Prodhimi më i madh në Kinë, furnizon një grup të tërë pajisjesh laboratorike, pranon çdo  
llojet e auditimit të fabrikës.

2.Me Kërkim dhe Zhvillim, Teknologji, Prodhim, Shitje, QC, shërbim pas shitjes etj  
departamentet, ofrojnë shërbime gjithëpërfshirëse dhe profesionale.

1.Import pajisje nga Bosch, Siemens, Omron, Honeywell, ABB dhe kështu me radhë.

2.Own shumë patenta dhe certifikata të pavarura.

3.Premtoni çmim konkurrues dhe produktet më të mira.

4.Përqendrohuni në shërbimin pas shitjes, çdo pyetje do të marrë reagime brenda 24 orëve.

5.Përvoja e pasur e eksportit.

6. Të përkushtuar për të ndërtuar një markë të njohur globale, kushtojini vëmendje reagimeve nga çdo klient.

1
2


3
4